Představujeme základ naší společnosti – náš tým

Seznamte se s našimi specialisty, odborníky a mágy komunikace. Každý z nás je unikát, máme ale společné nadšení pro nové technologie a chuť do práce.

Martin Zeman - CEO

Martin Zeman

Zakladatel společnosti a její finanční ředitel. Má na starosti veškeré finanční toky v rámci skupiny, dohlíží na rozdělení a využití získaného finančního kapitálu, spoluvytváří strategii celé firmy.

Lukáš Danč - Víceprezident

Lukáš Danč

Spoluzakladatel společnosti. Je hlavním vizionářem skupiny, pomáhá vytvářet strategii společnosti, vyhledává a získává nové projekty, napomáhá vzniku nových významných obchodních vztahů.

Bc. Igor Fučík, MBA

Partner společnosti. Má na starosti spolupráci se stávajícími mezinárodními obchodními partnery a navazování nových mezinárodních obchodních partnerství, zároveň zastává funkci manažera controllingu, který dohlíží nad fungováním celé skupiny.

Mgr. Kateřina Schrammová - Obchodní ředitelka

Mgr. Kateřina Schrammová

Obchodní ředitelka. Pomáhá naplňovat firemní strategii v podobě získávání nového kapitálu pro celou skupinu, vede jednotlivé obchodní skupiny a vytváří nové obchodní strategie.

Bc. Pavel Dvorský - Marketingový manažer

Bc. Pavel Dvorský

Marketingový ředitel. Má na starosti marketing celé skupiny, vytváří marketingovou strategii spolu s propagačními materiály a prezentuje společnost potenciálním i stávajícím obchodním partnerům.

Robert Tesař - Obchodní manažer

Robert Tesař

Ředitel distribuce. Zajišťuje rozšiřování obchodní sítě získáváním nových obchodníků a obchodních skupin a má na starosti řízení jejich obchodních aktivit a podporu prodeje.

Alena Vajnerová - Asistentka

Alena Vajnerová

Asistentka. Má na starosti celkovou agendu společnosti spolu s kompletní administrativou od informovanosti klientů a obchodníků o důležitých novinkách a událostech až po kompletní správu smluv.

Budujte svou kariéru s Incore Corporation

Chcete se stát součástí mladého, dynamického týmu s velkou chutí do života a velkým potenciálem? Pošlete nám svůj životopis a pochlubte se dosavadními úspěchy!