O nás

Ačkoli jsme ryze česká společnost, obchodujeme v zemích celé Evropy i v Asii. Kapitál našich investorů zhodnocujeme prostřednictvím projektů, které buď sami řídíme, nebo jsme přímo jejich vlastníky. Tyto projekty si pečlivě vybíráme tak, abychom vytvářeli pouze perspektivní partnerství s vysokým potenciálem do budoucna. Spektrum zaměření našich projektů je velmi široké – od obchodování s elektronikou na mezinárodní úrovni (jsme výhradním dodavatelem elektroniky pro velké obchodní řetězce v ČR a na Slovensku), přes budování sítě automyček, výrobu a prodej potravinových doplňků pro sportovce až po kvalitní finanční a investiční poradenství. Pod záštitou Incore Corporation navíc vybíráme technologické startupy, které aspirují na globální cíle.

Náš příběh a historie

Společnost vznikala na jaře roku 2015 jako projekt na obchodování s produkty společnosti Apple. Nejprve šlo jen o využití vazeb na svět tradingu s produkty Apple pod záštitou oficiální licence.

Záhy jsme zjistili, že tento proces obchodů je natolik zajímavý, predikovatelný a opakovatelný, že jsme se rozhodli posunout tento projekt na úroveň společnosti, která získala know-how na zhodnocení kapitálu formou mezinárodních obchodů a je schopna tuto příležitost nabídnout i do svého okolí. Tím započala éra získávání kapitálu a s tím spojeného růstu společnosti.

Vize byla od začátku jasná, vytvořit systém na zhodnocování kapitálu a díky ziskům z obchodu nabídnout investorům nadstandartní ohodnocení a zajistit volný kapitál na rozšíření portfolia firmy.

Po třech letech fungování a sbírání zkušeností jsme společnost rozšířili o nové spolupracovníky, nové projekty, kapitál navýšili několikanásobně oproti konci roku 2015, podepsali obchodní kontrakty s významnými obchodními řetězci v ČR a na Slovensku a dokončili transformaci na akciovou společnost.

Vize

Chceme změnit úhel pohledu na investice a díky technologickým změnám se stát součástí budoucnosti. Nejnovější technologie jsou nejen našim koníčkem, ale zároveň prostředkem na cestě k úspěchu. Sázíme na konzervativní, konstantní pomalý růst, spíše než na nárazové úspěchy.

Poslání

Uvědomujeme si dnešní dynamickou dobu a díky inovativním lidem a jejich přístupu dokážeme rychle reagovat na tržní změny. Poslání skupiny Incore je investovat do dlouhodobě profitabilních a stabilních projektů. Koordinace a podpora toku investic, který pozitivně ovlivní život lidí v našem okolí.

Hodnoty

Důležitá je pro nás kvalita našich služeb a dobré jméno mezi investory. Profesionální přístup k zákazníkům je pro nás samozřejmostí. Právě jejich důvěra je naší prioritou. Máme respekt k hodnotám i cílům našich klientů a zároveň jsme dostatečně flexibilní, abychom vyhověli jejich požadavkům. Dáváme přednost bezpečí a jistotě před riskantními operacemi – jen to nám zaručí finanční stabilitu.