Fond CCPF

Exkluzivní fond pod křídly Incore Corporation

Dovolte nám představit náš exkluzivní fond pod křídly skupiny Incore Corporation. Dlouholeté zkušenosti a kvalitní výsledky nás posunuly až do okamžiku, kdy je potřeba udělat další významný krok směrem k našim investorům, obchodním partnerům a projektům na celoevropském poli.

Fond CCPF staví na základních kamenech skupiny Incore a jejich dosavadních činnostech a vše zastřešuje třemi základními pilíři. První se věnuje akvizicím nadnárodních evropských společností, druhý se zaměřuje na trh s nemovitostmi a ten třetí směřuje svou pozornost na komodity jako jsou drahé kovy. Věříme, že takto postavené pilíře budou tvořit pevnou základnou našeho nového fondu, který posune všechny naše dosavadní činnosti a úspěchy s nimi spojenými na ještě vyšší úroveň.

Náš nový fond CCPF má sídlo v Lichtenštejnsku, v jenom z center evropského finančního světa a je obhospodařovaný špičkovým lichtenštejnským správcem fondů CAIAC Fund Management AG.

Díky rozhodnutí České národní banky byl fond uznán jako srovnatelný se speciálním fondem podle českého práva a je zapsán v seznamu zahraničních investičních fondů vedeném Českou národní bankou. Investice do tohoto fondu tak mohou být veřejně nabízeny i v České republice, a to plně pod dohledem ČNB.